R-78S3.3-0.1
DigiKey raktári szám
945-3029-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78S3.3-0.1
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 100mA 0,65V - 3,15V Bemenet
EDA / CAD modellek
R-78S3.3-0.1 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
100mA
Sorozat
Tulajdonságok
OTP, SCP, UVLO
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
93%
Típus
Csere lineáris szabályozó
Tokozás
4-SIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
0,65V
Méretek
0,46" H. x 0,33" Sz. x 0,41" M. (11,6mm x 8,5mm x 10,4mm)
Bemeneti feszültség (max.)
3,15V