R-78HB3.3-0.5
DigiKey raktári szám
945-1060-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78HB3.3-0.5
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 500mA 9V - 72V Bemenet
EDA / CAD modellek
R-78HB3.3-0.5 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
500mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
2 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Hatásfok
82%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
72V
Méretek
0,45" H. x 0,33" Sz. x 0,69" M. (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)