R-78CK12-0.5
DigiKey raktári szám
945-R-78CK12-0.5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78CK12-0.5
Leírás
0.5A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE'
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 500mA 15V - 40V Bemenet
EDA / CAD modellek
R-78CK12-0.5 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
500mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
6 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
96%
Típus
Nem izolált PoL modul
Bemeneti feszültség (min.)
15V
Méretek
0,45" H. x 0,30" Sz. x 0,40" M. (11,5mm x 7,5mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
40V