TT-SMDC-20.000-20-TR
DigiKey raktári szám
2151-TT-SMDC-20.000-20-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2151-TT-SMDC-20.000-20-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2151-TT-SMDC-20.000-20-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TT-SMDC-20.000-20-TR
Leírás
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz ±50ppm kristály 20pF 50 Ohms 4-SOJ, 9,40mm-es raszter
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
20 MHz
Méretek
0,492" H. x 0,181" Sz. (12,50mm x 4,60mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,146" (3,70mm)
Frekvenciatűrés
±50ppm