RSP-500.000-2805-NS1
DigiKey raktári szám
2151-RSP-500.000-2805-NS1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSP-500.000-2805-NS1
Leírás
28mm OD x 5mm Speaker
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 500 mW 300 Hz ~ 6 kHz fent Kerek
Kategória
Névleges teljesítmény
500 mW
Gyártó
Raltron Electronics
Max. teljesítmény
1 W
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
Kerek
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
fém
Típus
univerzális
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
300 Hz ~ 6 kHz
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Saját rezonanciafrekvencia
500Hz
Végződtetés
Vezetékek csatlakozóval
Impedancia
8 Ohms
Méretek
1,102" átmérő (28,00mm)
Hatásfok (dBA)
89,00
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)
Hatásfok (mért)
100mW/100mm
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C