RSM200S-32.768-12.5-T-5PPM-NS1
DigiKey raktári szám
2151-RSM200S-32.768-12.5-T-5PPM-NS1CT-ND - Vágott szalag (CT)
2151-RSM200S-32.768-12.5-T-5PPM-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
2151-RSM200S-32.768-12.5-T-5PPM-NS1TR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSM200S-32.768-12.5-T-5PPM-NS1
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±5ppm kristály 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, 5,50mm-es raszter
Kategória
Terhelő kapacitás
12,5pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 kOhms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Tokozás
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,315" H. x 0,150" Sz. (8,00mm x 3,80mm)
Frekvenciatűrés
±5ppm
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)