RPE-7.000-1001-NS1
DigiKey raktári szám
2151-RPE-7.000-1001-NS1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPE-7.000-1001-NS1
Leírás
BUZZER ELEMENT STD 7KHZ 10MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7 kHz standard Hangjelző 30V p-p 0,394" átmérő (10,00mm) 800 Ohms
Impedancia
800 Ohms
Kapacitás / frekvencia
13000pF / 100Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Frekvencia
7 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p