RPE-2.200-5004-NS2
DigiKey raktári szám
2151-RPE-2.200-5004-NS2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPE-2.200-5004-NS2
Leírás
BUZZER ELEMENT STD 2.2 KHZ 50MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 kHz standard Hangjelző 30V p-p 1,969" átmérő (50,00mm) 300 Ohms
Impedancia
300 Ohms
Kapacitás / frekvencia
30000pF / 100Hz
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Frekvencia
2.2 kHz
Méretek
1,969" átmérő (50,00mm)
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p