RPE-18.500-1204-NS1
DigiKey raktári szám
2151-RPE-18.500-1204-NS1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPE-18.500-1204-NS1
Leírás
BUZZER ELEMENT STD 18.5 KHZ 12MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
18.5 kHz standard Hangjelző 30V p-p 0,472" átmérő (12,00mm) 1 kOhms
Kategória
Típus
standard
Gyártó
Raltron Electronics
Impedancia
1 kOhms
Csomagolás
Tálca
Kapacitás / frekvencia
6000pF / 100Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Frekvencia
18.5 kHz
Méretek
0,472" átmérő (12,00mm)
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p