RH100-27.120-10-F-3030-TR
DigiKey raktári szám
2151-RH100-27.120-10-F-3030-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2151-RH100-27.120-10-F-3030-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2151-RH100-27.120-10-F-3030-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RH100-27.120-10-F-3030-TR
Leírás
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27.12 MHz ±30ppm kristály 10pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
27.12 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)