OX6551A-D3-10-100.000-5
DigiKey raktári szám
2151-OX6551A-D3-10-100.000-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OX6551A-D3-10-100.000-5
Leírás
XTAL OSC OCXO 100MHZ 3.3V TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz OCXO Szinuszhullám Oszcillátor 5V 6-DIP (0,600", 15,24mm), 5 kivezetés
Kategória
Kimenet
Szinuszhullám
Gyrt.
Tápfeszültség
5V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±100ppb
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-DIP (0,600", 15,24mm), 5 kivezetés
Típus
Méretek
0,866" H. x 0,866" Sz. (22,00mm x 22,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,453" (11,50mm)