OX4170A-D3-2-24.576-3.3
DigiKey raktári szám
2151-OX4170A-D3-2-24.576-3.3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OX4170A-D3-2-24.576-3.3
Leírás
XTAL OSC OCXO 24.576MHZ 3.3V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
24.576 MHz OCXO CMOS Oszcillátor 3,3V 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppb
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Tasak
Max. üzemi áram
150mA
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,374" H. x 0,287" Sz. (9,50mm x 7,30mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,173" (4,40mm)