OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3
DigiKey raktári szám
2151-OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OX4128A-D3-0.5-20.000-3.3
Leírás
XTAL OSC 20.0000MHZ 3.3V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz OCXO CMOS Oszcillátor 3,3V 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
CMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±5ppb
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,803" H. x 0,500" Sz. (20,40mm x 12,70mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,590" (14,99mm)