OX4115A-D3-0.5-19.200-3.3
DigiKey raktári szám
2151-OX4115A-D3-0.5-19.200-3.3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OX4115A-D3-0.5-19.200-3.3
Leírás
XTAL OSC OCXO 19.200MHZ 3.3V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19.2 MHz OCXO CMOS Oszcillátor 3,3V 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±5ppb
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Tálca
Max. üzemi áram
300mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,606" H. x 0,417" Sz. (15,40mm x 10,60mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)