OX4114A-D3-1-10.000-3.3
DigiKey raktári szám
2151-OX4114A-D3-1-10.000-3.3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2151-OX4114A-D3-1-10.000-3.3CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
OX4114A-D3-1-10.000-3.3
Leírás
XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MHz OCXO CMOS Oszcillátor 3,3V 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
CMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,575" H. x 0,382" Sz. (14,60mm x 9,70mm)
Típus
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)