OX4014A-D3-2-20.000-3.3_top
OX4014A-D3-2-20.000-3.3
DigiKey raktári szám
2151-OX4014A-D3-2-20.000-3.3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OX4014A-D3-2-20.000-3.3
Leírás
XTAL OSC OCXO 20MHZ 3.3V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz OCXO CMOS Oszcillátor 3,3V 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
CMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,575" H. x 0,382" Sz. (14,60mm x 9,70mm)
Típus
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)