RF-CC1101-868-EV
DigiKey raktári szám
3206-RF-CC1101-868-EV-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF-CC1101-868-EV
Leírás
RF TXRX MOD ISM<1GHZSMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Általános ISM < 1GHz Adó-vevő modul 868MHz Integrált, vezetősáv Felületszerelt
Kategória
Soros interfészek
SPI
Gyrt.
Antenna típusa
Integrált, vezetősáv
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Felhasznált IC vagy alkatrész
CC1101
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,6V
RF család / szabvány
Általános ISM < 1GHz
Vételi áram
15mA
Frekvencia
868MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Adatátviteli sebesség
600kbps
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C