RC-CC1101-SPI-SMT-915
DigiKey raktári szám
3206-RC-CC1101-SPI-SMT-915-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC-CC1101-SPI-SMT-915
Leírás
RF TXRX MODULE 915MHZ
Vevői azonosító
Részletes leírás
Általános ISM < 1GHz Adó-vevő modul 915MHz ~ 928MHz antenna nélkül Felületszerelt
Kategória
Soros interfészek
SPI
Gyrt.
Antenna típusa
antenna nélkül
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasznált IC vagy alkatrész
CC1101
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Vételi áram
18mA
RF család / szabvány
Általános ISM < 1GHz
Adási áram
30mA
Frekvencia
915MHz ~ 928MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Adatátviteli sebesség
600kbps
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 75°C