QFWC-60-20-USCR
DigiKey raktári szám
Q1288-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QFWC-60-20-USCR
Leírás
AC/DC WALL MNT ADAPT 5V-20V 60W
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5V, 9V, 12V, 15V, 20V 60 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
60 W
Gyártó
Qualtek
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Régió
Észak-Amerika
Kimeneti csatlakozó
USB C dugaszolóaljzat
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Bemenet típusa
Rögzített penge
Méretek
2,58" H. x 2,58" Sz. x 1,14" M. (65,5mm x 65,5mm x 29,0mm)
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Tanúsítvány
cULus, FCC
Kimeneti feszültség
5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
3A, 3A, 3A, 3A, 3,25A