Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14
DigiKey raktári szám
Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14
Leírás
HEATSHRINK 1/2"-6" BLACK
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,472" (11,99mm) 4-1 fekete 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,055" (1,40mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
ragasztós, folyadékálló
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
80°C
Zsugorodási arány
Tárolási / hűtési hőmérséklet
-50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C)
Hossz
0,500' (152,40mm, 6,00")
Szavatossági idő
60 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,472" (11,99mm)
Alap típusszám
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,118" (2,99mm)