FMA1-12038WBJT12-A
FMA1-12038WBJT12-A
FMA1-12038WBJT12-A
FMA1-12038WBJT12-A
DigiKey raktári szám
Q1282-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FMA1-12038WBJT12-A
Leírás
EC FAN, 120X120X38MM, 2-BALL BEA
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 100 ~ 240VAC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 137,6CFM (3,85m³/perc) 2 csatlakozó
Kategória
Zaj
51.5dB(A)
Gyártó
Qualtek
Teljesítmény (Watt)
15,00W
Sorozat
RPM
3500ford./perc
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP54 - porvédett, vízálló
Névleges feszültség
100 ~ 240VAC
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,180A
Légáramlás
137,6CFM (3,85m³/perc)
Keret anyaga
műanyag
Statikus nyomás
0,445inH2O (110,8Pa)
Lapát anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C