FAD1-12038EBHW12
FAD1-12038EBHW12
DigiKey raktári szám
Q1001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FAD1-12038EBHW12
Leírás
FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
38 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 48VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 105,5CFM (2,95m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
46.7dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
8.64 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
0,518font (234,96g)
Szélesség
38,50mm
Névleges áram (Amper)
0,180A
Légáramlás
105,5CFM (2,95m³/perc)
Feszültségtartomány
43,2 ~ 52,8VDC