FAD1-12038DBJW12
DigiKey raktári szám
Q1000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FAD1-12038DBJW12
Leírás
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 120,1CFM (3,36m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
48.0dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
9.12 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
0,518font (234,96g)
Szélesség
38,50mm
Névleges áram (Amper)
0,380A
Légáramlás
120,1CFM (3,36m³/perc)
Feszültségtartomány
21,6 ~ 26,4VDC