17-M100B-C elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
HellermannTyton
Raktáron: 400
Adatlap
standard, zárható fekete 0,81" (20,50mm) 0,098" (2,50mm) 18font (8,16kg)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
17-M100B-C
DigiKey raktári szám
Q824-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
17-M100B-C
Leírás
CBL TIE LOCKING BLACK 18LB 3.93"
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Szélesség
0,098" (2,50mm)
Gyártó
Qualtek
Hossz (tényleges)
0,328' (100,00mm, 3,93")
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Ömlesztve
Szakítószilárdság
18font (8,16kg)
Alkatrész státusza
Elavult
Tulajdonságok
UV-álló
Kábelkötegelő típusa
standard, zárható
Anyag
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Hossz (hozzávetőleges)
4"
Szín
fekete
Köteg átmérője
0,81" (20,50mm)