QBSLDR561GR
DigiKey raktári szám
1516-QBSLDR561GR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QBSLDR561GR
Leírás
DISPLAY 7SEG 0.56"SGL RED 10DIP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kijelzők - LED alfanumerikus piros 7 szegmens 1 Karakter Közös katódos 2V 20mA 0,748" M. x 0,496" Sz. x 0,325" Mé. (19,00mm x 12,60mm x 8,25mm) 10-DIP (0,600", 15,24mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QBSLDR561GR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Közös érintkező
Közös katódos
Gyártó
QT Brightek (QTB)
Szín
piros
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Csomagolás
Tasak
Üzemi áram
20mA
Alkatrész státusza
Aktív
Fényerősség
80mcd
Karakterek száma
1
Csúcs hullámhossz
632nm
Méretek
0,748" M. x 0,496" Sz. x 0,325" Mé. (19,00mm x 12,60mm x 8,25mm)
Teljesítményveszteség (max.)
48mW
Karakterméret
0,56" (14,22mm)
Tokozás
10-DIP (0,600", 15,24mm)