QTK325-32.768KDD-T
DigiKey raktári szám
4981-QTK325-32.768KDD-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4981-QTK325-32.768KDD-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
4981-QTK325-32.768KDD-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
QTK325-32.768KDD-T
Leírás
3.2X2.5 1.8V+/-25PPM -40~85C
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
3mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)