QT532S-16.000MEEQ-T
DigiKey raktári szám
4981-QT532S-16.000MEEQ-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4981-QT532S-16.000MEEQ-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
4981-QT532S-16.000MEEQ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
QT532S-16.000MEEQ-T
Leírás
5.0X3.2 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±10ppm kristály 10pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,041" (1,05mm)