QT49-16.000MAAJ-B
DigiKey raktári szám
4981-QT49-16.000MAAJ-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QT49-16.000MAAJ-B
Leírás
HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 18pF 30 Ohms HC-49/US
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Méretek
0,453" H. x 0,197" Sz. (11,50mm x 5,00mm)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,145" (3,68mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm