QT252S-19.200MAAV-T
DigiKey raktári szám
4981-QT252S-19.200MAAV-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4981-QT252S-19.200MAAV-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
4981-QT252S-19.200MAAV-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
QT252S-19.200MAAV-T
Leírás
2.5X2.0 SEAM SEAL MHZXTAL -4PAD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19.2 MHz ±30ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
19.2 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)