W6109B0100
DigiKey raktári szám
553-W6109B0100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W6109B0100
Leírás
ANT MIMO WIFI 6E FPC 100MM 2X2
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,44GHz, 6,137GHz Wi-Fi Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,48GHz, 5,15GHz ~ 7,125GHz 3,2dBi, 6,9dBi U.FL ragasztós
Kategória
Sávok száma
2
Gyártó
Pulse Electronics
Reflexiós veszteség
7dB
Csomagolás
Tasak
Erősítés
3,2dBi, 6,9dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
1 W
RF család / szabvány
WiFi
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Végződtetés
U.FL
Frekvencia (közép / sáv)
2,44GHz, 6,137GHz
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,48GHz, 5,15GHz ~ 7,125GHz