W6102B0100
DigiKey raktári szám
553-W6102B0100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W6102B0100
Leírás
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz, 5,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 5,925GHz 6dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Sávok száma
2
Gyártó
Pulse Electronics
VSWR
2
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
6dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
3 W
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz, 5,4GHz
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 5,925GHz
Max. magasság
0,008" (0,20mm)