W3921B0100
DigiKey raktári szám
553-W3921B0100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W3921B0100
Leírás
RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
Részletes leírás
2,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 1dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Pulse Electronics
VSWR
2
Erősítés
1dBi
Max. teljesítmény
2 W
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz
Max. magasság
0,004" (0,10mm)