W3919B0100
DigiKey raktári szám
553-W3919B0100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W3919B0100
Leírás
RF ANT 5.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
Részletes leírás
5,4GHz Wi-Fi Lapos tapasz RF antenna 4,9GHz ~ 5,925GHz 3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Pulse Electronics
VSWR
2
Erősítés
3dBi
Max. teljesítmény
2 W
RF család / szabvány
WiFi
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
SHF (f > 4GHz)
Frekvencia (közép / sáv)
5,4GHz
Frekvenciatartomány
4,9GHz ~ 5,925GHz
Max. magasság
0,018" (0,45mm)