W3918B0100
DigiKey raktári szám
553-W3918B0100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W3918B0100
Leírás
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Részletes leírás
2,4GHz, 5,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 5,925GHz 4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Sávok száma
2
Gyártó
Pulse Electronics
VSWR
2
Erősítés
4dBi
Max. teljesítmény
2 W
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz, 5,4GHz
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 5,925GHz
Max. magasság
0,006" (0,15mm)