W3907B0100
DigiKey raktári szám
553-W3907B0100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W3907B0100
Leírás
RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,15GHz LTE Lapos tapasz RF antenna 698MHz ~ 3,6GHz 4,2dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Antenna típusa
Lapos tapasz
Gyártó
Pulse Electronics
Sávok száma
6
Sorozat
Reflexiós veszteség
-7,5dB
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
4,2dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
3 W
RF család / szabvány
Mobilhálózat
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvencia (közép / sáv)
2,15GHz
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciatartomány
698MHz ~ 3,6GHz