SB450FME12
DigiKey raktári szám
553-SB450FME12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SB450FME12
Leírás
STEALTH BLADE, 450 - 470 MHZ, 12
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
460MHz penge RF antenna 450MHz ~ 470MHz 2,14dBi FME Ragasztóanyag, üveg
Kategória
Antenna típusa
penge
Gyártó
Pulse Electronics
Sávok száma
1
Csomagolás
Tasak
Erősítés
2,14dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
3 W
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Végződtetés
FME
Frekvencia (közép / sáv)
460MHz
Rögzítés módja
Ragasztóanyag, üveg
Frekvenciatartomány
450MHz ~ 470MHz
Max. magasság
10,000" (254,00mm)