PH9385.013NLT
DigiKey raktári szám
553-3351-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-3351-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-3351-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PH9385.013NLT
Leírás
XFMR PUSH-PULL RS-485 COMM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PH9385.013NLT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Induktivitás
2.6 mH
Gyártó
Pulse Electronics
Kapcsolódó alkatrészek
RS-485 kommunikáció
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,630" H. x 0,512" Sz. (16,00mm x 13,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,295" (7,50mm)