PG0087.332NL
DigiKey raktári szám
553-3088-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PG0087.332NL
Leírás
FIXED IND 3.3UH 2A 55 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt Induktor 2 A 55mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
55mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
40MHz
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
Nem standard
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,244" H. x 0,244" Sz. (6,20mm x 6,20mm)
Telítési áram
2A
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)