PG0085.222NL
DigiKey raktári szám
553-3077-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PG0085.222NL
Leírás
FIXED IND 2.2UH 1.1A 46 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 1.1 A 46mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PG0085.222NL modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
46mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
40MHz
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)
Telítési áram
1,1A