PE-0603FB102ST
DigiKey raktári szám
553-2381-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-2381-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-2381-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PE-0603FB102ST
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 400mA 500mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PE-0603FB102ST modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
400mA
Gyártó
Pulse Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz