PA5449.103NLT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PA5449.103NLT |
Leírás | FIXED IND 10UH 5.5A 59 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µH árnyékolt öntött Induktor 5.5 A 59mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PA5449.103NLT modellek |
Kategória | Telítési áram 7A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 59mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Tűrés ±20% | Méretek 0,346" H. x 0,323" Sz. (8,80mm x 8,20mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,118" (3,00mm) |