PA5449.103NLT
DigiKey raktári szám
553-PA5449.103NLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-PA5449.103NLTCT-ND - Vágott szalag (CT)
553-PA5449.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA5449.103NLT
Leírás
FIXED IND 10UH 5.5A 59 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 5.5 A 59mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PA5449.103NLT modellek
Kategória
Telítési áram
7A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
59mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,346" H. x 0,323" Sz. (8,80mm x 8,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)