PA5447.152NLT
DigiKey raktári szám
553-PA5447.152NLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-PA5447.152NLTCT-ND - Vágott szalag (CT)
553-PA5447.152NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA5447.152NLT
Leírás
FIXED IND 1.5UH 6A 25.2 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 6 A 25,2mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PA5447.152NLT modellek
Kategória
Telítési áram
13A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
25,2mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,287" H. x 0,260" Sz. (7,30mm x 6,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)