PA5405.152NLT
DigiKey raktári szám
553-PA5405.152NLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-PA5405.152NLTCT-ND - Vágott szalag (CT)
553-PA5405.152NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA5405.152NLT
Leírás
FIXED IND 1.5UH 19A 5.5 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 19 A 5,5mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
PA5405.152NLT modellek
Kategória
Telítési áram
35A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
5,5mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,531" H. x 0,492" Sz. (13,50mm x 12,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)