PA5404.152NLT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PA5404.152NLT |
Leírás | FIXED IND 1.5UH 12A 9 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 12 A 9mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PA5404.152NLT modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 9mohm max. |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 43MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Tűrés ±20% | Méretek 0,287" H. x 0,260" Sz. (7,30mm x 6,60mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,197" (5,00mm) |
Telítési áram 16,5A |