PA5404.152NLT
DigiKey raktári szám
553-PA5404.152NLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-PA5404.152NLTCT-ND - Vágott szalag (CT)
553-PA5404.152NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA5404.152NLT
Leírás
FIXED IND 1.5UH 12A 9 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 12 A 9mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
PA5404.152NLT modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
9mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
43MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,287" H. x 0,260" Sz. (7,30mm x 6,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Telítési áram
16,5A