PA5404.103NLT
DigiKey raktári szám
553-PA5404.103NLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-PA5404.103NLTCT-ND - Vágott szalag (CT)
553-PA5404.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA5404.103NLT
Leírás
FIXED IND 10UH 3.8A 69 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 3.8 A 69mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
PA5404.103NLT modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
69mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
15MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,287" H. x 0,260" Sz. (7,30mm x 6,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Telítési áram
7,5A