PA5401.101NLT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Pulse Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
100 nH árnyékolt öntött Induktor 10.5 A 9mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PA5401.101NLT
DigiKey raktári szám
553-PA5401.101NLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA5401.101NLT
Leírás
FIXED IND 100NH 10.5A 9 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PA5401.101NLT modellek
Kategória
Telítési áram
14A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
9mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,138" H. x 0,126" Sz. (3,50mm x 3,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)