PA5400.151NLT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Pulse Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
150 nH árnyékolt öntött Induktor 10 A 11mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PA5400.151NLT
DigiKey raktári szám
553-PA5400.151NLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA5400.151NLT
Leírás
FIXED IND 150NH 10A 11 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PA5400.151NLT modellek
Kategória
Telítési áram
14A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
11mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,138" H. x 0,126" Sz. (3,50mm x 3,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)