PA4793.501HLT
DigiKey raktári szám
553-PA4793.501HLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-PA4793.501HLTCT-ND - Vágott szalag (CT)
553-PA4793.501HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA4793.501HLT
Leírás
FIXED IND 500NH 40A 1.15 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 nH árnyékolt Induktor 40 A 1,15mohm Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,15mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±10%
Gyártói tokozás
SMD
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,575" H. x 0,327" Sz. (14,60mm x 8,30mm)
Telítési áram
60A
Max. magasság (beültetve)
0,260" (6,60mm)